W dniach 20-28 sierpnia 2017 r. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie organizuje obóz naukowy chemiczno-matematyczny.

Miejsce: Janów Lubelski. Zajęcia będą odbywały się w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim (www.liceum.fc.pl)

Zakwaterowanie: Hotel & Restauracja „Myśliwska” w Janowie Lubelskim (www.hotelmysliwski.prv.pl)

Kierownik warsztatów: Marcin Mazur (mmazur@zamoy.lublin.eu)

W obozie naukowym mogą uczestniczyć uczniowie liceum i gimnazjum, którzy interesują się matematyką i chemią. Zajęcia będą prowadzili nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Będzie możliwość wybrania grupy matematycznej i chemicznej o różnym poziomie. Podczas obozu będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z finalistami olimpiady chemicznej i praca z nimi.

Warunki udziału:

1. Uczestnikami mogą być uczniowie klas trzecich gimnazjum lub uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.
  2. Zgłoszenie chęci udziału należy przesłać e-mailem na adres mmazur@zamoy.lublin.eu
    W treści prosimy podać imię, nazwisko oraz nazwę szkoły.
  3. Wypełnienie i dostarczenie podpisanej karty kwalifikacyjnej uczestnika w terminie do 7 lipca br.  do pok. 111 w godz. 9.00 -14.00.
  4. Dokonanie do dnia 11 lipca br. wpłaty w wysokości 800 zł na podany niżej numer konta.

Numer konta: 80 1240 1503 1111 0010 0585  8508
w tytule przelewu należy wpisać: Obóz naukowy – imię i nazwisko dziecka

W załączniku zamieszczamy ramowy plan obozu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestników do zapisania się do grupy na facebooku: Obóz Chemiczno – Matematyczny. Będą tam też pojawiały się informacje o obozie.