10 marca uczniowie klasy akademickiej 2g brali udział w Dniu Otwartym SGH.  Oprócz poznania oferty i zasad rekrutacji, uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z doradcą zawodowym,  wycieczce po kampusie,  warsztacie „A jak autoprezentacja” (Patryk Kuniszewicz, Czwórka Polskie Radio)  oraz w licznych wykładach prowadzonych przez pracowników  uczelni:

• Gospodarka cyfrowa – wyzwania dla edukacji ekonomicznej” (prof. dr hab. Bohdan Jung, Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej);
  • „Obrót instrumentami Futures na rynkach światowych w systemie Trading Lab” ( dr hab. Zbigniew Krysiak, Instytut Finansów Korporacji Inwestycji);
  • „Tworzenie startupów i finansowanie innowacji” (Katarzyna Kowalska – Katedra Marketingu Międzynarodowego).

Podczas prezentacji pod hasłem „Dlaczego SGH to dobry wybór?” władze uczelni, studenci oraz absolwenci SGH przedstawili ofertę poszczególnych kierunków ekonomicznych (m.in. nowy kierunek – zarządzanie projektami), przybliżyli zasady studiowania za granicą podczas wymiany międzynarodowej oraz możliwości rozwoju zainteresowań w licznych  organizacjach  studenckich i kołach naukowych SGH.

Zapraszamy do fotorelacji: