W związku z realizacją w naszej szkole projektu „Klasa akademicka” w dniu 18 listopada gościliśmy wykładowców, pracowników oraz studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Celem programu „Klasa akademicka SGH” jest rozwinięcie współpracy Uczelni z wyróżniającymi się liceami w Polsce oraz stworzenie licealistom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim.

Uczniowie klas matematyczno-geograficznych (1d, 1g, 2d, 2g oraz 3g) oraz matematyczno-fizycznych (1a, 2a) brali udział w wykładzie pod tytułem „Rozwój a przedsiębiorczość”prowadzonym przez dr Alberta Tomaszewskiego z Zakładu Zarządzania w Gospodarce SGH.

Podczas dnia SGH w Zamoy’u nasi absolwenci, a obecnie studenci I i II roku, spotkali się z uczniami klas 1d, 1g, 1h oraz 2g,  przedstawiając ofertę edukacyjną Uczelni oraz  specyfikę studiowania na SGH. Dodatkowo uczniowie klasy 2g i 2d mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy ekonomicznej podczas warsztatów, prowadzonych przez wykładowców – panią Karolinę Skolimowską, pana Alberta Tomaszewskiego oraz Kamilę Tamaras i Mateusza Miturę (studentów II roku).

Dzień SGH w Zamoy’u spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniach, proponując bardzo ciekawe rozwiązania biznesowe.

Wszystkim Naszym miłym gościom serdecznie dziękujemy. W galerii zobaczyć można zdjęcia z wykładu oraz pobytu „Klasy akademickiej” na dniach otwartych SGH.