We wtorek 13 grudnia 2016 r.  rusza szósta edycja Coffe Zamoy w tym roku naszą kawiarenkę odwiedzą:

13 grudnia 2016 r. godz. 12.30

g1

Leszek Mądzik scenograf, reżyser teatralny, malarz, fotograf, profesor sztuk pięknych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

14 grudnia 2016 r. godz. 12.30

g2

Jacek Góźdź pasjonat podróży, gór, fotografii. Jest absolwentem Zamoya! Opowie nam o niebanalnych przygodach, które przytrafiły mu sie podczas zdobywania szczytów gór.

15 grudnia 2016 r. godz. 12.30

g3

W czwartek odwiedzi nas medalistka mistrzostw Europy, uczestniczka igrzysk olimpijskich w Atenach oraz Pekinie, pływaczka Paulina Barzycka! Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak wygląda życie profesjonalnego sportowca.

16 grudnia 2016r. godz. 12.30

g4

Dawid Myśliwiec posiada doktorat z chemii, pasjonuje się koszykówką oraz prowadzi popularnonaukowy kanał „Uwaga! Naukowy Bełkot”.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniach zapraszamy w piątek 9 grudnia na długiej przerwie do biblioteki szkolnej.

Więcej informacji znajdziecie na facbooku na stronie wydarzenia.